RSS / XML
Foto Galeri
Video Galeri
Bu haber 21 Ekim 2012, Pazar 05:42:15 tarihinde eklendi.
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

CHP Çekmeköy’de Siyasi Bütünleşme

CHP Çekmeköy İlçe Örgütü yerel seçimlere az bir zaman kala hareketliğini artırdı.
CHP Çekmeköy’de Siyasi Bütünleşme

CHP Çekmeköy İlçe Örgütü yerel seçimlere az bir zaman kala hareketliğini artırdı. Geçtiğimiz Pazar günü Çekmeköy’de salon Lalia da geniş katılımlı bir kahvaltı programı düzenledi. Kahvaltı programına eski ve yeni tüm parti yöneticileri bir araya gelerek âdete birlik havası verdiler.

Önümüzdeki yerel seçimlere hazırlık kapsamında, partide daha önce çeşitli kademelerde görev yapan partilileri bir araya getiren kahvaltı programında ilçe Kadın Kolları Başkan Yardımcısı Sabriye Kapi, Gençlik Kolları Başkanı Arif Atılgan, Meclis Grup Başkan Vekili Nazan Akkaya, Örgütlenmeden Sorumlu Başkan Yardımcısı Özgür Kip, İlçe Başkanı Murat Cirav ve geçtiğimiz dönem CHP Çekmeköy belediye başkan adayı ve eski Taşdelen belediye başkanı Hüseyin Sipahi birer konuşma yaparak, partilileri hep beraber birlikte hareket etmeye ve çalışmaya davet ettiler.

Programda her zamanki gibi Sipahi’ye karşı ilgi büyük oldu. Neredeyse geçmişten bugüne kadar tüm yönetici kadrosunun iştirak ettiği kahvaltı programında partililerin morali oldukça yüksekti.


ETİKETLER :
Twitter'da Paylaş!
Facebook Facebook Digg Digg Google Google Del.icio.us Del.icio.us
Bütün Yorumları görmek için tıklayınız!

Faydalı Linkler

© Copyright 2010 Doruk Dizayn Doruk Haber
Her hakkı saklıdır.